Designový byt dvoupokojový byt s výhledy na hory obklopující Užhorod
komfort hotelového apartmá za cenu ubytovny

Stylový designový byt dvoupokojový byt v druhém patře dvoupatrového domu na ulici Ireny Nevitské s výhledy na hory obklopující Užhorod. Byt je v klidné starší vilové zástavbě nedaleko hotelu družba, do centra Užhorodu (krytá tržnice na ul. Korjatoviče) je to 800 m.

Podlahové vytápění, televizor, satelit, teplá i studené voda celý den (není v Užhorodu obvyklé), WIFI internet, pračka, chladnička, mikrovlnka, žehlička + prkno. Dvojlůžko s ortopedickou matrací.

Ti kdo se ubytují v tomto bytě, mají ode mne nadstandardní péči - tak jako všichni klienti kteří využívají mých komerčních služeb.Plný nebo částečný telefonický asistenční servis zdarma, po domluvě místní nastavenou SIMkartu (možno i s telefonem) apod.

Hosty mohu po předchozí domluvě vyzvednout na nádraží nebo v rámci města podle dohody. Při tom hosty zkráceně seznámím s městem, pomůžu s základní orientací a nabídnu rady týkající se pobytu.

byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6

Pro doplňující dotazy mne můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailu petr.zidek@gmail.com. Další info na stránce kontakty.