Byt v Novém rajónu až pro 6 nocležníků
komfort hotelového apartmá za cenu ubytovny

Pronajímám k krátkodobým (od jedné noci) i dlouhodobým pobytům útulný byt 2+1 v Užhorodu v čtvrti Nový rajón. Byt je na 2. patře. Z oken je pěkný výhled do zeleně. V bytě je velký balkón vhodný k posezení. V domě je výtah.

Kromě tohoto bytu pronajímám i např. domek v centru města.

Dům je na pomezí městské zástavby a okolní krajiny. 630 metrů je vzdálena řeka Už, 2490 metrů vzdušnou čarou je slovenská hranice. Do tzv. sovětského centra města je to pěšky cca 30 minut pěšky (2,5 km) do československého centra cca 3,4 km. Velký Vozdovskýj park je vzdálen 1,6 km. 90 metrů od domu je autobusová zastávka, z které jezdí často autobusy. Výhodou je to, že zastávka je konečná, takže není nutné řešit kde vystoupit a také se zde sjíždí několik linek. Jízdenka na autobus stojí 4 hrivny, taxík do centra stojí průměrně 25 - 35 hriven.

Video interiéru bytu:


Více fotek je na fotky bytu 2+1, ve větším rozlišení je mám na FB https://www.facebook.com/ … 953521062.

V okolí je množství malých obchůdků, kaváren, hospůdek, nejbližší non-stop večerka je vzdálena 80 metrů, velký hypermarket 330 metrů. Větší tržnice je 880 m daleko. V okolí jsou nákupní centra Tokyo a Epicentrum (hobby hypermarket).

V bytě teče voda pod konstantním tlakem celý den ! (Ve městě je situace s vodou složitá, podrobnosti sdělím na dotaz.)

Vybavení: automatická pračka, chladnička, plynový sporák, rychlovarná konvice, nádobí, sklenice, žehlička, fén, skříně, postele, deky, polštáře, povlečení a další.

Auto je možné zaparkovat za 12 hriven denně na nedalekém (200m) oploceném a hlídaném parkovišti (stojance), před domem nebo v jeho dvorku.

K dispozici je hodně materiálů, množství map, průvodců a informačních knížek týkajících se Užhorodu, Zakarpatí, ale i zbytku Ukrajiny (Kyjev, Lvov, Oděsa a další). Prohlédnout si zde můžete také historické materiály týkající se Podkarpatské Rusi, fotky, historické pohlednice apod.

Hosty mohu po předchozí domluvě vyzvednout na nádraží nebo v rámci města podle dohody. Při tom hosty zkráceně seznámím s městem, pomůžu s základní orientací a nabídnu rady týkající se pobytu.

Všichni, kdo se u mne v tomto bytě ubytují, mohou po dobu pobytu na Zakarpatí využívat bezplatně mnou poskytovanou telefonickou asistenci. V ceně pronájmu je zahrnuta místní nastavená SIM karta. Ubytovaným také poskytuji slevu na většinu mých služeb pro turisty (prohlídka Užhorodu, doprovod do hor atd.). (Základní orientace v městě a zběžná prohlídka okolí bytu je zahrnuta v ceně ubytování.)


Cena za celý byt na den je 200 CZK (7,40 EUR) + 50 CZK za každého ubytovaného člověka.

Za ubytování připočítávám jednorázový poplatek ve výši 90 CZK (tz. cena za 1. noc je vyšší o 90 czk než za další noci). V tomto je zahrnuto vyzvednutí na nádraží (nebo podle domluvy na území města) doprovod do bytu, ubytování, základní seznámení s Užhorodem, doporučení a rady. V ceně také patřičně nastavená místní SIM karta z které si můžete vyžádat bezplatnou telefonickou asistenci po celou dobu pobytu.

Každá 7. noc je zdarma!

Příklad: 6 osob na 7 nocí: 6 x 6 x 50 + 6 x 200 + 90 = 3090 hr (tj. 73 korun na osobu a noc)


Pokud Vám tato nabídka bytu nevyhovuje, podívejte se na pronájem domku v centru města.

Ceník na další služby najdete na uzhorod.net/cenik/.

Pro doplňující dotazy mne můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailu petr.zidek@gmail.com. Další info na stránce kontakty.