Mezonetový byt na Zámeckých schodech 6 až pro 7 nocležníků
komfort hotelového apartmá za cenu ubytovny

Jde o velmi pěkný mezonetový (dvoupodlažní) byt v prvním patře jednoposchoďového domu v historickém centru města na romantickém místě Zámecké schody.

Podlahové vytápění, televizor, satelit, teplá i studené voda celý den (není v Užhorodu obvyklé), WIFI internet, pračka, chladnička, mikrovlnka, žehlička + prkno. Dvojlůžko s ortopedickou matrací, 3 x pohodlný rozkládací divan.

Placené hlídané parkoviště (10 UAH/noc) , autobusové nádraží, centrální rozjezdové místo maršutek, vše vzdálené 2 minuty chůze. Hlavní autobusové a vlakové nádraží 2 km, letiště 3 km.

Byt se nachází v jednom domě s byty Zámecké schody 1 až 6. Je proto možné pronajmout si více bytů v jedné budově.

Ti kdo se ubytují v tomto bytě, mají ode mne nadstandardní péči - tak jako všichni klienti kteří využívají mých komerčních služeb.Plný nebo částečný telefonický asistenční servis zdarma, po domluvě místní nastavenou SIMkartu (možno i s telefonem) apod.

Hosty mohu po předchozí domluvě vyzvednout na nádraží nebo v rámci města podle dohody. Při tom hosty zkráceně seznámím s městem, pomůžu s základní orientací a nabídnu rady týkající se pobytu.

byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6 byt na Zámeckých schodech 6

Pro doplňující dotazy mne můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailu petr.zidek@gmail.com. Další info na stránce kontakty.