Pronájem domek v centru města Užhorod


Tento dům už není v nabídce ubytování. Doporučuju podobný objekt:

Ubytování Česko-slovenský dům v podhradí

Pronajímám k krátkodobým i dlouhodobým pobytům domek v české čtvrti, což je centrum Užhorodu.

Domek se nachází 430 metrů od slovenského konzulátu, 200 metrů od budovy oblastní vlády, 470 metrů od Masarykova náměstí, 600 metrů od řeky Už, 1000 metrů od letiště a 1700 metrů od vlakového a autobusového nádraží, busy na nádraží vyjíždějí od 90 metrů vzdálené zastávky městské dopravy. Největší užhorodský obchodní dům Dastor je vzdálen 850 metrů. Téměř k domu vede ulice, která začíná na hraničním přechodu, tj. dům je lehce dostupný i autem. Čtvrť je bez bezpečnostních rizik. Z domku pohodlně pěšky dojdete kdekoliv v rámci městského centra.

Kromě tohoto domku pronajímám i byt 2+1.

V domě jsou 2 pokoje, velká kuchyně, prostorná koupelna, malinké WC, větší předsíň a malá chodba. Dům je vybaven postelemi, skříněmi, televizí, plynovým sporákem, plynovou karmou na ohřívání vody, lednicí, mikrovkou a pračkou. V koupelně je umyvadlo a vana, v kuchyni dřez.

Voda na rozdíl od větší části města teče po celý den.

Vybavení domu je starší a omšelé, ale funkční.

Na dvorku, který se zamyká je možné bezpečně parkovat auto, motocykly nebo jízdní kola.

V domě je internet a po domluvě mohu zapůjčit notebook.

Většinu map, knížek, průvodců a informačních materiálů mám v bytě, který také pronajímám, ale je možné je zapůjčit i do domku.

Hosty vyzvedávám na nádraží nebo v rámci města podle domluvy. Na místo ubytování je osobně doprovázím. Při tom hosty zkráceně seznámím s městem, pomůžu s základní orientací a nabídnu rady týkající se pobytu.

Všichni kdo se u mne ubytují, mohou po dobu pobytu na Zakarpatí využívat bezplatně mnou poskytovanou telefonickou asistenci. V ceně pronájmu je zahrnuta místní nastavená SIM karta. Ubytovaným také poskytuji 50 % slevu na většinu mých služeb pro turisty (prohlídka Užhorodu, doprovod do hor atd.) (Základní orientace v městě a zběžná prohlídka centra je zahrnuta v ceně ubytování).

Pokud vám nabízený domek nevyhovuje podívejte se na byt 2+1, který mám také v nabídce.

Ceny v sezoně začínají od 50 hr na osobu a den. Kompletní aktuální ceník najdete na uzhorod.net/cenik/.


Tento dům už není v nabídce ubytování. Doporučuju podobný objekt:

Ubytování Česko-slovenský dům v podhradí

Pro doplňující dotazy mne můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailu petr.zidek@gmail.com. Další info na stránce kontakty.