Užhorod město zábavy, zážitků a poznání. Nabídka pro turisty.

Nabízím veškeré služby pro turisty v městě Užhorod a na území celého Zakarpatí.

V Užhorodu se pohybuji už delší dobu. Město dobře znám. Zajímám se o místopis, historii.

Turistům mířícím do Užhorodu rád poradím, pomůžu, poskytnu informace.

Doporučím nebo i zajistím ubytování - levné, ale třeba i luxusní. Mojí specialitou jsou 24 hodinové pronájmy bytů (což je kombinace levného ubytování s dostatečným komfortem). Sám pronajímám krajanům domek v centru městai a 2 pokojový byt na okraji Užhorodu a to jak na krátkodobé pobyty třeba i přespání na jedinou noc, tak i dlouhodobé pobyty na týdny i měsíce.

Naplánuji Váš výlet, poradím s programem, dopravou.

V Užhorodě Vám můžu zajistit, zarezervovat volnočasový program. Dělám rezervace lístků, místenek, vstupného na různé akce kulturní, sportovní, zážitkové.

Pomůžu vám se zapůjčením auta, motocyklu, kola, raftu, horolezeckých, turistických potřeb.

Nabízím prohlídky města - průvodcovskou službu. Provedu Vás - skupinu i jednotlivce po městě. Ukážu místa, která byste jinak neviděli, nabídnu zajímavý odborný výklad, přesně podle Vašich zájmů. Protáhnu Vás kouty zapomenutými nebo naopak (na základě Vašich požadavků) Vám předložím k zhlédnutí jen ty nejzajímavější, nejfrekventovanější turistické atrakce města.

Program sestavuji vždy individuálně. Chápu totiž, že někdo dává přednost památkám, jiný kavárnám, další se zajímá o místní pivnice a někdo přijel ochutnat proslavená zakarpatská vína. Můžeme navštívit bohoslužbu v pravoslavném chrámu, folklorní festival nebo protáhnout se místními vinařskými degustačními putikami, či sklepy v nedalekém Seredném.

Pokud si mě objednáte jako průvodce, zážitek z Užhorodu se Vám zněkolikanásobí. Důvod je jasný, tu práci dělám velmi dobře, dělám jí totiž rád. Nejde mi ani tak o peníze, jako o to ukázat krajanům město, ve kterém by se vzhledem k historickým skutešnostem měli cítit jako doma, město které je nám tak moc blízké a zároveň lákavě exotické.

Servis, který nabízím se nevztahuje pouze na Užhorod a jeho okolí. Znám a pohybuji se po celém Zakarpatí. Ubytování, dopravu a program mohu zajistit po celé oblasti. Velmi rád a za snížené ceny doprovázím turisty na výlety po horách, poloninách. Nabízím vyjížďky s koňmi na poloniny, sjíždění řek, agroturistické pobyty, různé zážitkové akce, rybářské a lovecké výpravy.

V případě problémů ať už předvidatelných nebo vzniklých zásahem vyšší moci, zajistím jejich nejlepší možné řešení, pomohu zvládnout krizovou situaci.

Pro doplňující dotazy mne můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailu petr.zidek@gmail.com. Další info na stránce kontakty.