Jednopokojový byt na Zámeckých schodech 1
komfort hotelového apartmá za cenu ubytovny

Jednopokojový byt v prvním podlaží dvouposchoďového domu v historickém centru města na romantickém místě Zámecké schody. Vchod do bytu přímo z Zámeckých schodů.

Dvoulůžko s ortopedickými madracemi.

Podlahové vytápění, televizor, satelit, teplá i studené voda celý den (není v Užhorodu obvyklé), WIFI internet, dvojlůžko s ortopedickou matrací, pračka, chladnička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, žehlička + prkno.

Byt se nachází v jednom domě s byty Zámecké schody 1 až 6. Je proto možné pronajmout si více bytů v jedné budově.

Placené hlídané parkoviště (10 UAH/noc) , autobusové nádraží, centrální rozjezdové místo maršutek, vše vzdálené 2 minuty chůze. Hlavní autobusové a vlakové nádraží 2 km, letiště 3 km.

Ti kdo se ubytují v tomto bytě, mají ode mne nadstandardní péči - tak jako všichni klienti kteří využívají mých komerčních služeb.Plný nebo částečný telefonický asistenční servis zdarma, po domluvě místní nastavenou SIMkartu (možno i s telefonem) apod.

Hosty mohu po předchozí domluvě vyzvednout na nádraží nebo v rámci města podle dohody. Při tom hosty zkráceně seznámím s městem, pomůžu s základní orientací a nabídnu rady týkající se pobytu.

byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech byt na Zámeckých schodech

Pro doplňující dotazy mne můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailu petr.zidek@gmail.com. Další info na stránce kontakty.