Ceník ubytování a služeb

Ceník turistika uzhorod.net

Ubytování

Ceny ubytování najdete na stránkách jednotlivých objektů nebo vám je zašlu na dotaz. Začínají na 100 CZK (3,7 EUR) za osobu a noc.

Turisté, kteří se ubytují v mnou provozovaných objektech získávají různé výhody. Například pomoc s přípravou cesty, slevy na další služby a částečnou telefonickou asistenci po dobu pobytu.

.

Vyzvednutí na nádraží, úvodní servis

Za vyzvednutí na nádraží (nebo kdekoliv v Užhorodu), ubytování, základní seznámení s místními reáliemi, pomoc při výměně peněz, místní SIM kartu a její nastavení, telefonickou asistenci po dobu pobytu, si účtuji jednorázový poplatek viz níže. Jde o volitelnou službu, přesto jí lidem, kteří jsou u mne poprvé, jednoznačně doporučuju.

  • 90 CZK (3,30 €) v běžný den od 9:20 do 18:40 SEČ, tedy od příjezdu prvního do příjezdu posledního autobusu z Košic.
  • 220 CZK (7,40€) vyzvednutí od LEO Express a v další noční časy (mezi 23 a 6 hodinou SEČ) pro skupinu do 3 lidí. Pro 4 až 7 lidí je sazba 250 CZK.
  • 150 CZK (5,55€) v zbytku doby, tedy 6 - 9:20 a 18:40 - 23.

Při vyzvednutí v noci je vždy v ceně taxi, přes den ve výjimečných případech.

"Vyzvednutí na nádraží, úvodní servis" mohou využít i lidé, kteří u mne nebydlí, cena je pak o 150% vyšší a zahrnuje jen omezený telefonický asistenšní servis.

V době Vánoc (podle juliánského i gregoriánského kalendáře), Velikonoc (podle juliánského i gregoriánského kalendáře), Svatodušních svátků, Květné neděle a na Nový rok je vyzvednutí o 50 % dražší.

Na Silvestra a svátek Petra a Pavla (12.7.) není noční vyzvednutí možné.

Rezervace hotelu, penzionu, domu, bytu pronajímaného 3 osobou

Pokud nechcete nebo nemůžete bydlet u mne, pak Vám doporučím a případně zarezervuji jiné ubytování. Cena za rezervaci včetně konzultace je 100 CZK. V případě zájmu Vás můžu vyzvednout kdekoliv v Užhorodě, doprovodit k ubytovacímu zařízení, vyřídit ubytování (přečíst smlouvu apod.), krátce seznámit s městem a pomoci s orientací viz vyzvednuti na nádraží. Pokud vám stačí jen poradit dobrý hotel, tak to patří do okruhu služeb, které poskytuji zdarma.


Průvodcovské služby Užhorod

Základní prohlídky Užhorodu 3 - 5 hodin stojí 400 - 600 Kč , levnější ceny mají ubytovaní. Cena pro skupiny nad 7 osob po domluvě.

Velká prohlídka města 8 - 12 hodin stojí 800 - 1000 Kč pro skupinu do 7 osob. Do této prohlídky je možné zahrnout různé volnočasové aktivity, sport, návštěvu kulturních akcí nebo třeba posezení v restauraci.

Tah večerním Užhorodem (jen pro ubytované). Pokud nebudu mít jiný program, tak můžu s u mne ubytovanými hosty vyrazit večer za zábavou do města. Provést vás po pivních stezkách Užhorodských, ukázat vinařský Užhorod, navštívit cikánskou restauraci nebo nějaký alternativnější podnik. V takovém případě platíte pouze útratu.

Jednodenní výlety ho hor a vesnic

Jednodenní pěší turistické výlety do hor a horských vesniček s večerním návratem do Užhorodu stojí 600 -1000 Kč za skupinu do 4 osob. Příplatek za pátého a každého dalšího účastníka výpravy je 40 hriven.

Uvedená cena je za mé služby, náklady na dopravu apod. hradí zákazník. U těchto výletů mi neproplácíte náklady, tedy veřejnou dopravu a stravování s hradím sám. Pokud se bude najímat soukromá doprava, hradí jí klient.

Je možné uspořádat například výlet na Antalovskou Poljanu, k Kněhyňskému meteoritu, podél státní hranice, do Užanského národního parku, túru na poloniny Runa nebo Ostrá, na horu Čeremcha, Pikuj a mnoho jiných výletů. Za jeden den jde z Užhorodu udělat i i poloninu Boržava.

Cena platí pro fyzicky normálně zdatné, bez zásadních zdravotních komplikací a starší 7 let. Jsem připraven doprovodit v podstatě kohokoliv, ale u rizikových skupin se cena domlouvá individuálně. K rizikovým skupinám počítám i větší skupiny dětí. Uvedená cena neplatí pro horské výstupy v zimním období a za výstup na Kremenec.

Jednodenní motovýlety po Zakarpatí

Cena je 500 - 1000 Kč za skupinu, v ceně je organizace a doprovod. Vozidlo a řízení zajišťuje zákazník. Mohu zajistit auto (dodávku) i s řidičem za rozumné ceny, ale na účet zákazníka. Ceny pro větší skupiny po domluvě podle náročnosti akce a sezóny.

Několikadenní pochody po ukrajinských a rumunských Karpatech

Cena takového pochodu hodně záleží na zvolené trase a rizikovosti skupiny a pohybuje se v rozmezí od 300 Kč do 1500 Kč za den. Při těchto akcích si nechávám proplácet náklady, zejména ubytování a dopravu.

Sdílené pochody na dotaz.

Vše co vás jen napadne

Tento ceník obsahuje jen základní položky. Pro turisty mohu zařídit v podstatě cokoliv, třeba rybolov, lov, sjíždění řek, koňské přechody polonin (!), výpravy terénními vozy, soukromé jeskyňářské expedice, paragliding atd. Ceny takových služeb sdělím v případě zájmu. Nebojte se zeptat.

Na dotaz zajistím pronájem automobilů (možno i s řidičem), jízdních kol, raftů.

Nabízím pronájem modemů pro příjem internetu, GPS navigací a trackerů i nějakého turistického vybavení.

K pozornosti

Platit však můžete v CZK, UAH, USD, EUR a to v hotovosti nebo platební kartou. Peníze vám můžu i na místě vyměnit (větší sumy na výměnu hlaste předem).

Ceník služeb pro business klientelu zasílám na vyžádání.

Ceny práce pro cestovní kanceláře se domlouvají individuálně.

Pro doplňující dotazy mne můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailu petr.zidek@gmail.com. Další info na stránce kontakty.